KONST / Litografier / Litografi 8805517
nr 880 5517
Litografi
efter Chagall, osignerad och onumrerad, 20x15
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:31:54
6/3 21:44:23
400 kr
7/3 13:30:49